زهرا توکلی

من زهرا توکلی کشه هستم. متولد سال 1377 در کرج. از اوایل 19 سالگی بود که وارد حوزه آموزشی زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت شدم. اما پس از مدتی تصمیم گرفتم وارد دنیای طراحی سایت با وردپرس و سئو شوم. چون احساس می‌کردم هرچقدر یک سایت خفنی رو طرح بزنم باز برای فروش و داشتن یک بیزینس خوب باید اونو سئو کنم. تا درآمد خوبی داشته باشم. این بود که بعد از اتمام دانشگاه (کارشناسی مهندسی کامپیوتر – فناوری اطلاعات) وارد یک شرکت طراحی سایت و سئو شدم و شروع به گذروندن دوره‌های کارآموزی کردم. بعد از یه مدتی تونستم مهارت دلخواهمو بدست آورم. ولی این همه ماجرا نبود.

من در سال 1400 وارد شرکت دیگری در حوزه طراحی سایت و سئو شدم . و الان دو سه سالی می‌شود که مشغول کار هستم. و غیر از این، فریلنسری هم شروع کردم تابتونم مستقل شدن را در مهارتی که دارم تجربه کنم.

گذشت و همزمان شروع به آموزش دیدن زبان برنامه نویسی  php کردم  و متوجه شدم بک اند برای من بسیار دلچسب تر از فرانت است.

هدف از راه اندازی مجموعه هورتاش وب اینکه بتونم زکات علم خودم رو بدم و دوستانی را در این حرفه آماده بازار کار کنم که تسلط کافی بر مباحث تحت وب داشته باشند. و حتی قادر باشن با تیم خودم همکاری کنن.

اگر شماهم علاقه مند به مباحث سمت سئو و طراحی سایت و برنامه نویسی php تحت وب هستین با هورتاش وب به مدیریت زهرا توکلی همراه باشید. در خدمت شما هستم. با جدیدترین متدهای آموزشی سئو و طراحی سایت و همینطور برنامه نویسی.

تنها کافیه که تو سایت ثبت نام خودتونو انجام بدین تا توسط ادمین‌سایت راهنمایی شوید.اما این نوید هم بدم که مجموعه هورتاش وب نیاز به دوستانی داره که در راه خودشون ثابت قدم باشن. به سبک جدید سئو راحی سایت آشنایی داشته باشند پس اگر دوست دارین با ما همکاری کنین باید از من درخواست پروژه حقیقی و آنلاین بکنین و بعد از یه مصاحبه کاری ، آماده بازار کار بشین.

دوستون داریم و همچو هور در آسمان زندگی خود بی نظیر باشید.